Hangary łukowe

 Lekki hangar systemu TG Hangars to w istocie prefabrykowana hala łukowa TG Buildings, dedykowana dla lotnictwa 

 

Logo lekkie hangary łukowe TG Hangars

Lekkie hangary łukowe TG Hangars

Logo samonośne hale łukowe TG Buildings

Samonośne hale łukowe TG Buildings

 

 

 Hangary łukowe TG Hangars 

Od 2004 roku stawiamy w Polsce samonośne, stalowe hale łukowe systemu TG Buildings, którego częścią są hangary TG Hangars. Służą one jako hale produkcyjne, hale wystawowe, magazyny, garaże, hangary lotnicze, wiaty albo łukowe zadaszenia. Wszystkie realizacje pokazują, że niezależnie od obszaru zastosowania, nasze prefabrykowane hale łukowe to godny zaufania, niezawodny i niedrogi system budowlany lekkich obiektów.

 

Lekki hangar zadaniowy LPR systemu TG Hangars na EPWA

Lekki prefabrykowany hangar łukowy TG Hangars na EPWA

 

Niska cena hangaru

W zależności od rozmiaru i typu bramy, a także wybranych akcesoriów, koszt gotowego pod klucz hangaru jest do 50% niższy niż tradycyjnej hali stalowej, opartej o konstrukcję nośną i obudowę z blachy. Czas realizacji – od zamówienia do postawienia gotowego obiektu – nie przekracza 3 miesięcy. Czasem – jak pokazuje praktyka – koszt kompletnego hangaru z montażem, jest niższy od ceny bramy sąsiadującego obiektu o podobnych parametrach.

 

Lekki prefabrykowany hangar łukowy TG Hangars na EPMO

Lekki hangar łukowy TG Hangars dla General Aviation na EPMO

 

Możliwość posadowienia w dowolnej lokalizacji

 Żaden hangar prefabrykowany TG Hangars nie wymagają budowy specjalnych fundamentów. Jako obiekt nietrwale związany z gruntem, da się go wznieść na każdym utwardzonym terenie (o parametrach pozwalających na przeniesienie obciążeń). Podwaliną pod hangar może być istniejąca nawierzchnia asfaltowa, betonowa, albo płyty drogowe.

 


 

Referencje

Jesteśmy obecni na lotniskach im. Chopina w Warszawie EPWA, Warszawa-Modlin EPMO, Wrocław Strachowice EPWR, Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach EPKT, Porcie Lotniczym Kaniów EPKW, czy na lotnisku aeroklubowym w Bielsku-Białej EPBA i na prywatnych lądowiskach.

Pod naszymi hangarami stacjonują myśliwce F16 w 31 Bazie Lotnictwa Taktycznego Poznań Krzesiny.